افزونه وردپرس وردپرس

سئو حرفه ای وردپرس با Yoast SEO Premium

سئو حرفه ای وردپرس
نویسنده علی راستی

در این مقاله قصد داریم تا شما را با افزونه Yoast SEO Premium آشنا کنیم. با این افزونه می توانید سایت خود را حرفه ای سئو کنید .

با توجه به پیشرفته تر شدن ربات های گوگل روز به روز از سایت ها اسپم کاسته می شود و سایت های که اصول سئو را بهتر رعایت کنند در صدر جستجو قرار می گیرند .

یک سایت موفق یا باید با تبلیغات شناخته شود یا با موتور های جستجو که نوع دوم بسیار بهتر و بازده بیشتری دارد . تبلیغات شامل هزینه های هنگفتی است که اصولا زیاد بازدهی خوبی هم ندارد . اما در صدر بودن گوگل می تواند روزنه هزاران نفر را به سایت شما روانه سازد .

 

در عرف جامعه اکثر مردم به سایت هایی که در گوگل مقام های بالایی دارند بیشتر اطمینان می کنند که البته جای بحث دارد .

یادگیری اصول سئو برای هر مدیر سایتی لازم است . در این رابطه شرکت Yoast برای شما افزونه ای آماده کرده که کار شما را بسیار آسان میکند . فقط کافیست افزونه را نصب کنید و به توصیه های آن عمل کنید . همچنین هنگام نوشتن مطلب با معیار های آن جلو بروید .

 

مثلا متن شما نباید کمتر از ۳۰۰ کلمه باشد و تصاویر شما باید دارای توضیحات باشد و خیلی معیار های دیگر . نکته جالب توجه اینجاست که تیم کد پروژه نسخه پولی این افزونه را فارسی سازی کرده که کار شما راحت تر شود.

 

wordpress-seo-premium

 

قیمت این افزونه برای هر سایت ۶۹ دلار است که به پول ایران ۲۶۰٫۰۰۰ تومان می شود .

ولی تیم کد پروژه این افزونه را به صورت نال شده ( نال شده به این معنی است که شما فقط با یکبار دانلود می توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید و دیگر محدودیت یک سایت برای شما وجود ندارد ) و فارسی با قیمت ۲۵٫۰۰۰ تومان در اختیار شما همراهان قرار می دهد . برای سئو حرفه ای وردپرس با Yoast SEO Premium شما میتوانید از این بخش این افزونه را به قیمت مناسب خریداری کرده و با استفاده آن وب سایت خود را بهبود بخشیده و رتبه سایت خود را بهتر کنید .

 

25000 تومان – خرید

درباره نویسنده

علی راستی

نظر دهید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

*