ارائه آماده تکنولوژی های جدید فروشگاه پروژه پروژه پایانی

فایل تحقیقاتی اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات

مقاله اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات
نویسنده علی راستی

انیشتن معتقد است که «تخیل اهمیت بیشتری از دانش دارد». شاید اگر تخیل و هوس نبود، امروز اختراعات بزرگی مانند هواپیما، قطار، لیزر، ماهواره، رادیو، تلویزیون، رایانه، اینترنت و دهها اختراع متنوع دیگر که زندگی بشر را تغییر داده و راحتی و رفاه را به همراه آورده است، در اختیار نداشتیم. بعضی از اختراعات و نظریه‌ها دامنه محدودی دارند و بعضی نظرات مانند نظریه تافلر، دامنه وسیعتری را می‌پوشانند. دنیا با سرعت باور نکردنی تغییر می‌کند. شاید حتی سریعتر از آن که بتوان تصور کنیم و خودمان را با آن وفق دهیم. در این پروژه به اختراعات اخیر ایران و جهان از سال ۲۰۱۰ به بعد پرداخته شده است. همان طور که گفته شد در ایران تاکنون اختراعات زیادی  در زمینه فناوری اطلاعات به ثبت رسیده و این تعداد روز به روز در حال افزایش است . از این مقاله می توانید به عنوان فایل تحقیقاتی برای کمک در پایان نامه در زمینه  اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات مورد استفاده قرار دهید.

مقاله اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات

پایان نامه اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات

این پایان نامه شامل بخش های تقدیم به ، فهرست کامل مطالب، فهرست اشکال ، مقدمه ، مطالب پایان نامه  به همراه تصاویر ، نتیجه گیری ، منابع و مآخذ می باشد و فهرست مطالب اصلی آن در زیر نوشته شده است.

فهرست مطالب اصلی:

• فصل اول : لیست اختراعات اخیر ایرانی (نمایشگر تاشو،ساخت کوچک‌ترین میکروفون جهان،اختراع دستگاه افزایش iq در اصفهان،ساخت رایانه ایرانی دانش آموز مبتکر،ساخت روبات پرستار و …)

• فصل دوم : لیست اختراعات اخیر در دنیا (کوچکترین روتر بی‌سیم دنیا ، دوربین در کول دیسک ، نازک‌ترین صفحه نمایش جهان ، صفحات نمایش لمسی قابل انعطاف ، ساخت رایانه‌ای به شکل عینک و … )

• فصل سوم : جهان را در سال ۲۰۲۰ چطور تصور می‌کنید؟ ( امکان پرواز برای خودروها ، ساخت مغز مصنوعی ، کنترل ابزارها با استفاده از ریزتراشه و … )

• فصل چهارم :  دانستنی های مختصر و مفید از اختراعات دنیای I­T

• فصل پنجم :  راهنمای کامل ثبت اختراع در ایران

قیمت پروژه  : ۹۵۰۰ تومان

فایل مستندات : دارد (فایل در قالب docx,pdf)

تعداد صفحات : ۵۸ صفحه

موضوع :  اختراعات اخیر در حوزه فناوری اطلاعات،پایان نامه آماده

درباره نویسنده

علی راستی

نظر دهید

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

*